Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Ahoj,
Chtěl bych si kupovat novou grafickou kartu http://www.czc.cz/msi-gtx-960-gaming-2g-2gb/165960 /produkt
Píšou, že je potřeba zdroj minimálně 400 W, což já sice mám, ale je to přesně 400.
Proto se chci zeptat, jestli bych se nevyplatilo si rovnou koupit lepší i zdroj.
Netuším, jestli ta grafika bude fungovat naplno a jak má, když to bude mít jen potřebné minimum.

Díky předem za rady a odpovědi

Dobře, ještě na to nemám peníze, tak to otevřu než budu tu grafiku kupovat a uvidím, když tak si sem napíšu znovu. Díky. Ještě bych se chtěl zeptat, je to asi tak tři roky, co mi kamarád říkal, že si kupoval grafickou kartu a nějak mu "neseděla na základní desku". Je to možný, popř. jestli bych se toho měl taky bát?