Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký iPad?

Zdravím,

jaký ipad byste mi doporučili? Stačí mi klasická verze 16 GB bez 3G modulu, ale nevím, jaký zvolit. Bude na vše, hudba, internet, filmy, videa, občas hry. Uvažuji bud o mini 3 nebo air, díky za rady.

Díky, asi vezmu klasický ipad air. Co ale znamená ta nano sim? Že si budu moct klasicky pořídit tarif u operátora, dostanu simku a půjde mi net i bez wifi nebo to jde jen u air 2? Podle compare má klasický air nano sim, takže by to mělo fungovat, trochu si to pletu, díky.

nano sim znamena, ze ide o model s 3G modulom (cize ano das tam SIM kartu a mozes aj mat tarif od operatora + to ma GPS modul). v uvode si pisal, ze nechces 3G. Treba hladat teda Wifi verziu, ta ma moznost pripojit sa len na Wifi. Ziadna SIM karta a ziadne GPS.
inak icepower trochu zavadza :) ipad mini vobec nema display velkosti mobilu. Chcel by som vidiet mobil so 7.9" displayom.
Na tvojom mieste by som zasiel do najblizsieho apple premium reseler obchodu a nazivo si to vyskusal v rukach - maju ich tam vystavene a zapnute. mozes si v tom skusit klikat atd.
iPad mini imho lepsie sadne do ruky, ale podla vsetkeho uz nebude mat taku podporu ako Air a Air 2.