Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka na poslouchání hudby

Dobrý den, jelikož se mi rozbily moje staré sluchátka chci se zeptat jaké sluchátka v cenové kategorii do 450,- Kč jsou nejkvalitnější na poslouchání hudby do autobusu,auta,letadla popřípadě i do počítače.

Koukal jsem se a příjdou mi docela dobré tyto sluchátka :
http://www.czc.cz/philips-shl3000rd-00/150832/prod ukt
http://www.czc.cz/sony-mdr-zx110-bila/160811/produ kt

Rád si přečtu vaše názory a doporučení, předem děkuji Pekac12 :)

Hodně lidí na ty první nadává, spíš náročnější uživatelé. Pokud ti nevadí kabel z obou sluchátek, a nebude vadit ani bolest hlavy při delším nasazení, protože polstrování je fakt naprd, tak do nich můžeš jít, ale na doma určitě ne. Až tak kvalitní nejsou. Já mám Siberie od steelseries (gaming) a jsem nadmíru spokojen, ale pro běžné používání (někde venku, bus, cesty..) na cesty po městě, kratší vzdálenosti mám od ajfonu, které dostatečně vyhovují (basy,zvuk - luxus), na delší cesty si vezmu siberky, schovám majk a supr. Jinak se v tom nevyznám, sluchátka jakožto takové nejsou moje gro.. :-) Večer ti sem můžu něco postnout, brácha je "magor" do sluchátek :-)