Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem root phone

Zdravim chcem sa opytat ako rootnem telefon ? Tyl telefonu samsung galaxy s3mini android 4.2.2 chcem niaky osveceni youtube tutorial ziadne cinske chujoviny a take normalne co byva.. zadne take chujoviny ze sa mi mobil doserie alebo navod + subori download

loading...

vtipalek, anglicky sa pekne nauc a zmier sa s tym, na akekolvek SK/CZ navody ci preklady zabudni. ak vobec existuju a najdes ich, mozes si pogratulovat, ale vonkoncom nic take neocakavaj.

a ako tak pozeram vykasli sa na to, iba co si odfajcis telefon, pretoze nevies ani zaklady. daj to robit dakomu kto sa vyzna. alebo ta mrzi ze ti mobil funguje ako ma a chce sa ti riesit detske problemy kadejakych neofiko ROMiek?