Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy do 15000 Kč

Zdravím, chtěl bych si koupit do školy nějaký notebook, nepotřebuju něco extra, hlavně aby něco vydržel (Baterie), nebyl by úplně pomalý a čas od času by se na něm dalo něco zahrát... LoLko a pod., žádný witcher, nebo něco takového :D

Vybral jsem 3, o kterých uvažuju, byl bych rád, kdyby někdo z těchto 3 vybral ten nejlepší, popř. proč :) Dík moc (Jinak pokud někdo ví i o jiném notebooku v cenové relaci od 10 000 do 15 000, budu rád, když se s tím podělí).

http://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-551g-81jc-cer na/168768/produkt

http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z50-75-cerna_4/16 4028/produkt

http://www.czc.cz/hp-15-15-g209nc-stribrna/164669/ produkt

Změna předmětu, původně: Notebook
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

poziadavka "aby něco vydržel" si odporuje s poziadavkou "dalo něco zahrát".
AMD cpu nie su moc setrne na baterku. Skontroluj si poriadne v recenziach ze kolko to vydrzi. Zahrat sa na nich bude dat nieco. Mam pocit ze tie prve dve maju modernejsi CPU a asi aj extra grafiku.

Ked chces vydrz kup si baytrail cpu (vydrzi aj 9hodin realne), ale na tom sa neda hrat.

Děkuju za odpověď, samozřejmě, výdrž beru, když budu někde na přednášce ve škole, když si budu chtít něco zahrát, tak to ve volné chvíli doma, takže tak ta výdrž ani nebude hrát tak velkou roli, protože budu u proudu :)

Ani jeden z těhle 3 bych nebral, ty AMDčka jsou .. a na výkon nic moc, spíš i3 od intelu, procesor co má šťávu. Většina těhle 4x AMD mají sice 4 jádra, ale dvoujádro i3 s výkonem je předčí.
Já teď bral za 13k tenhle:
Intel Core I3-4030U
8G ram
GT 820M 2GB. Myslím, že do 15k bys sehnal možná i o trošku lepší nebo podobný, do AMDčka bych nešel už jen kvůli těm hrám. :-) Až budu večer doma, můžu ti sem něco hodit.