Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání výkonného PC

Máme doma poměrně novou sestavu PC

CPU AMD 8350
GPU R7 270x OC Battlefield 4 edice
RAM 16 Gb RAM
ZDROJ 800W
CHLADIČ nevím, ale je německý a v Česku k nenalezení :D

Mám problém ten, že ačkoli mam podle mě poměrně dost výkonný comp. tak zaznamenávám záseky v hrách. Chci se zeptat jestli to může být tím počítačem a nebo tím, že jeden monitor je 10 let starý a asi to už neutáhne a jako druhý si k tomu zapojím (Přepnu) televizi na které se také sekají. Né, že by to bylo něco extra, ale za hodně peněž bych si představoval plynulost. Nevím proč se mi na té televizi (i na monitoru) i hry jako Blur atd... poradíte mi ? :)

monitor len zobrazuje, a to aj stiha. Ale grafika nemusi stihat preratavat cosi pre nejake 2rozlisenia, skus to hrat len na jednom monitore.

Prescanuj si PC na viry (MBAM v nudzovom rezime Win)

Skus v hre nizsie rozlisenie (stary monitor samotny je relativne idealny na tento pokus, ptz ma zrejme aj nizke nativne rozlisenie)

NO jako Battlefield 4 je už trochu náročnější a jako hry třeba Blur nebo Split-second.. u těch je to nejvíce vidět.... Pak Battlefield 3 u kterých to neni tak hrozný. Monitor používám jenom 1 v jednu chvíli.. Co se týká ovladačů jsou aktuální ale zkontroluju to. O virech velmi pochybuju a vše je přejeté antivirem a nic (sem opatrný)

Chladičem byť německý to není,zdrojem taky ne.Základní desku neuvádíš a tu grafiku zkus otestovat v jiném PC a naopak,půjč si do svého jinou. Proč 16GB RAM ??? Na hry se jinak doporučuje CPU Intel.Ale to po té investici asi slyšet nechceš.