Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkusebni stranka tiskarny

Dnes se mi podarila naprosto snobska vec. Vytisknout zkusebni stranku tiskarny na fotograficky papir formatu A4 8-)

Kámoš koupil svoji holce tiskárnu a fotopapíry, byl velice rád když zjistil, že si na to vytiskla nějaký jízdní řád nebo co. Když se ji pak ptal proč to udělala, řekla prej, že jiný papír doma nebyl...čili to byla jeho vina, že donesl jenom fotopapír...:))

PS: Krásnější jízdní řád jsem ještě neviděl...

S tim PS souhlasim, takhle peknou zkusebni stranku jsem jeste nevidel. Skoda ze jsem si tu zkusebni stranku navytiskl z Ubuntu, to ji ma hezci nez windows, vic barevnou. :-D