Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chci koupit novou grafickou kartu

Dobrý den mam po domácku sestavený PC (co mam v něm?):

Procesor(4 jádra)- AMD athlon(tm)II X4 640 Processor,256mb

Ram- 4gb

Grafické adaptéry(tohle je asi základní deska i s grafickou kartou, nevyznám se vtom)- AMD760G

Hardisky(mam dva)- 40gb a 500gb

A chtěl bych vyměnit grafickou kartu (vyměnit nebo přidat, tahle se asi vyměnit nedá ne? jestli to je nějak zabudovaný v té základní desce fakt se vtom nevyznám) ale nejsem žádný boháč tak jestli by to šlo tak bych chtěl nějakou do 2000kč, chtěl bych nějakou spolehlivou a aby utáhla battlefield 3 na vysoké detaily, Díky moc za rady, (jestli potřebuje ještě nějaké info tak dodám.).

Dobrý den
tohle jsou všechny informace omé základní desce originál krabici od ní má někde pryč můj bratr, a ten zdroj to se musím kouknout přímo do pc ale píšu už pozdě v noci tak zítra se kouknu.

Pole Hodnota
Vlastnosti základní desky
ID základní desky 65-0100-000001-00101111-080812-LISBON$A7596100_A75 96AMS V3.5 080812
Název základní desky Neznámý

Vlastnosti FSB
Typ sběrnice AMD K10
Skutečný takt 200 MHz
Efektivní taktování 200 MHz
Taktování hypertransportu 2000 MHz
Hodiny severního můstku 2000 MHz

Vlastnosti paměťové sběrnice
Typ sběrnice DDR3 SDRAM
Šířka sběrnice 64 bit
Poměr DRAM:FSB 20:6
Skutečný takt 667 MHz (DDR)
Efektivní taktování 1333 MHz
Šířka pásma 10667 MB/s

Tak henta zostava ti Battlefield na VYSOKYCH detailov neutiahne s grafickpou kartou za 2000.
-----
Ako nic v zlom ale nevyznas sa totalne do PC a takto cez internet sa radis co a ako ??? Nemyslys ze lepsie by bolo keby si si k tomu zavolal kamarata alebo niekoho nech ti na to pozre osobne ? Lebo podla toho co si sem dal a aspon fotku keby si poslal tak by nebolo na skodu vidiet ako to tam v bedni vypada.
Osobne by som do toho tvojho stareho PC neinvestoval nic lebo najlacnejsi notebook ti zvladne lepsie Battlefield ako tvoja zostava z 2000 korunovou kartou...

nechci nic říkat ale já bych do žádné grafiky do 2k nikdy nešel to bych si rači počkal a šetřil aspoň tak 5-8k to už by bylo jiné kafe co se týká GPU ale je to jen návrh. Rozhodnutí už je jenom na tobě jestli si nějakou GPU koupíš nebo ne jsou to tvoje prachy :)

Já mám skoro stejný procesor (Athlon II x4 645) a k tomu mám GTX 560 Ti. Co si tak pamatuji, tak jsem hrál BF3 na střední detaily (1920x1080). Dokonce ta setava zvládla Zaklínače 3 na nejnižší detaily (1280x1024) při "hratelných" fps, co si budeme povídat, ta hra mě tak vtáhla, že jsem těch 25 fps ani nevnímal :-D.

Pokud se nemýlím, tak je R270 výkonnější než moje stařičká GTX, takže ano, mělo by to jet na střední detaily (možná vyšší). :puff: