Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Xperia P nenastartuje po instalaci ROM

Zdravím mám problém se svým telefonem Sony Xperia P, zkoušel jsem tam nahrát alternativní ROM Cyanogenmode 11, ale po restartování a spuštění jen zavibruje a rozsvítí se červená LED a nic se nestane. Psalo mně to že vše proběhlo v pořádku a instalace šla v pohodě, ale teď s ním nejde nic dělat. Nemáte někdo nějakou radu? Děkuji za pomoc.

Asi ta rom jaksi nebola urcena pre tvoj telefon.
Kazdy telefon ma moznost nejakeho recovery modu (bootloader), ak tlacis nejake tlacitka pri zapnuti. Skus si nagooglit pre svoj telefon. Nasledne ale potrebujes aj nejaky original firmware a nejaku utilitu ktora vie komunikovat s tym bootloaderom.