Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 - formát disku a instalace?

Ahoj, otázka pro ty, kteří budou stahovat nové Windows 10. Jak je budete instalovat? Uděláte komplet formát disku nebo to prý snad jde i normálně nainstalovat bez formátu?

Dále bych se ještě zeptal na způsob instalace s formátem. Dosud jsem měl vždy CD a po spuštění PC jsem zadal Boot z CD a systém se instaloval. Jak to bude teď?

Ked budes mat iso, tak to je "CD" (DVD). Nemusi to byt na CD, moze sa to nahodit aj na USB stick. MS ma na to tool.

P.S. jak je budete instalovat - skusim najprv jednoduchsi sposob ked to bdue nahovno tak potom zlozitejsi sposob. (a ked aj to bude nahovno akoze asi hej tak sa vratim k original Win :)