Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory k notebooku

Dobrý den,

jsem úplný lajk v téhle věci. Ale švagr mě požádal, abych mu sehnal reproduktory se ssubwooferem k notebooku. Tudíž bych se vás chtěl zeptat jestli se tato souprava dá nějakým způsobem připojit k notebooku a jak?

Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Gut. Já to jenom četl. Ale např: já dělal test svých starých Geniusu sp q16 napojených na hifi a nestačil jsem se divit jak muzicírovaly. Dokonce i sluchátkový výstup testován přes Jecklin Float ergo model 2 a super zvuk.
Takhle jsem třeba testoval 20 let staré jedno pásmové reproduktory Blaupunkt do auta a padnul jsem na zadek jak to hrálo. Ale na výše uvedené potřebuješ hifi za 150000Kč.:-|

produkt