Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Identifikace zvuků z PC

Dobrý den,
při náročnějších aplikacích se z PC ozývá tento zvuk. Zajímalo by mne, zda má někdo zkušenosti s tímto problémem.
Především tedy hraní her- Problém s grafikou? Pevný disk? Zdroj?

Díky za pomoc

a nějaký způsob jak zjistit co přesně co dělá? Když otevřu skříň tak to prostě slyším, ale nedokážu říct odkud to přesně jde... nevím je bezpečné nějak zkoušet přitlačit na ventilátor na grafice jestli není uvolněný?

Teď váhám nad tím zda se bavíme o stejném rámusu. Video je pořízeno telefonem a skříň není otevřena. Obecné hučení ventilátorů neberu v potaz. Zajímá mne to klapaní v pozadí (přirovnal bych to ke starých počítačům kde při čtení řval HDD

Tak promiň :-D mě to jde slyšet v pohodě na notebooku i telefonu. Vůbec mne tedy nenapadlo, že to někdo nemůže slyšet. Dnes až příjdu z práce to ještě zkusím jednou rozdělat vyčistit od prachu a zkusím pustit nějaké hry nebo tak něco..