Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows instaler u Windows2000

Po čerstvé instalaci W2000 z or.CD,nešli nainstalovat programy Adobe Reader,Opera 9.1 atd a hlásilo to chyba Windows instaler-služba není dostupná atd...,prostě tam šlo nainstalovat jenom něco,nainstaloval jsem SP4 a nešla spustit už ani Mozilla,dříve když jsem nebyl připojen k internetu tak jsem žádné problémy neměl,ale to s tím prý nesouvisí,ale už jse s tím někdo setkal?U jiného počítače to zlobilo taky a po instalaci SP4 problém ustanul...

pořadí u win2000 je takové:
- instalace z cd
- update na sp4
- doinstalace megakritických záplat KB823980 a KB835732, a případně dalších které máš po ruce
- až někde tu to můžeš připojit na síť
- instalace softu. zvláště programy šířené jako .msi balík si samy řeknou o vyšší verzi instaleru, aktuální je snad verze 3.1

pokud máš aplikační firewall (jaký jiný ve win2000), je možné že ti hlídá verze (checksum) programů, které se chtějí připojit na net, a musíš změnu odsouhlasit po instalaci záplaty windows nebo nové verze sw. čili takový firewall má smysl instalovat až po instalaci sp4 se všemi zamýšlenými záplatami.