Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s obrazem

Dobrý den potřeboval bych pomoc z niceho nic kdyz jsem jsel na internet tak mi spadl obraz a na monitoru no signal. Tak jsem pc přeinstaloval a ten to nenajede ani na plochu a skoci no singal je mozne ze gk je vhaji dekuji

Ked si to instaloval tak si plochu videl. Plochu nevidis hned po instalacii Win, alebo si tam uz instaloval aj nieco dalsie?
Moze byt obraz na inom vystupe grafiky, moze byt obraz na inej grafike ak mas nahodou aktivnu aj integrovanu a win rozpoznal len tu, alebo moze byt aj grafika vadna.