Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplovodivá pasta

Dobrý deň, mám 1 otázku, možno dosť blbú a budete sa čudovať akú blbosť sa to pýtam ale pre istotu
Treba po nanesení teplovodivej pasty a zapojenia chladiča hneď zapojit pc, alebo nebude vadit ked to par dni tak zostane?

okej, ďakujem, a ešte mám 1 otázku, či nevadí pokial sú trošku cca.4 hliníkové rebrá na chladiči mierne ohnuté..je to len v podstate špic chladiča..je to vážne len trošku ale snáď to nevadí...jedná sa o chladič cooler master hyper 212+evo

Zebra jen odvadi teplo do vzduchu, pokud se ti nezkratujou nekam na soucastky, nebo nelezou do cesty vrtuli vetraku, tak je to celkem fuk, jestli rovny nebo krivy (vzduch je vsude okolo).

Co by ovsem mohl byt drobny problem, jestli se pri ohybani zeber neprohnula i ta zakladna co doseda na procesor - pak by tam byl horsi prevod tepla - pokud je to nepatrne, tak to pasta zaplni (proto tam je, aby zaplnila vsechny nerovnosti), pokud by to bylo vetsi, pak by se asi vyplatilo tou zakladnu zbrousit do roviny (coz zase neni tak trivialni, jak se to na prvni poslech zda, ale s trochou premysleni a opatrnosti to doma resitelne rozhodne je)