Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon do 10 000

Dobrý den den,
Mám dotaz ohledně mobilu.. Nemůžu se rozhodnout jaký mobil si mám pořídit.. A proto se Obracím na vás znalce a odborníky
Požadavky :
1 kvalitní foťák
2 dobrý a ostrý display
3 LTE (jsem připojený pořád a potřebuji rychlou síť )
Prostě mobil cena / vykon

Přehřívá? Naprosto normálně jako ostatní telefony. Baterka mi vydrží v klidu den (celý den mobilní internet/WiFi, internet, občas YouTube, sem tam hra). Samozřejmě když víc hraješ nebo jsi hodně na internetu, baterka klesá rychleji.

Jinak nemusíš nutně CZ distribuci. Stačí i EU a kvalitní obchod.