Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze dokončit přeinstalaci

Přeinstalovával jsem si Windows 7 Ultimate a vše šlo naprosto správně jak mělo jít podle návodu a tak(přeinstalovával jsem poprvé), až jsem si říkal, že ta přeinstalace vlastně není vůbec nic těžkého... ALE v tom se to na kroku který se jmenoval nějak jako dokončení instalace zaseklo asi tak na půl hodiny a pak se mi počítač restartoval a vyskočil mi tam error:

The computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected
error. Windows installation cannot proceed. To install Windows, click
"OK" to restart the computer, and then restart the installation.

Když kliknu na OK nebo okno zavřu, skočí tam "Setup will continue after restarting your computer".
A potom(po restartu) to tam skočí znovu........ a takhle se to tam pořád...

zkoušel jsem počítač odpojit ze zásuvky a znova ho potom zapnout(po připojení zpět do zásuvky), nebo vyndat instalační disk...

Jediné co můžu dělat je jen pořád dokola restartovat počítač, nebo otevřít BIOS,a le v něm se hrabat nechci, protože to neumím, a akorát bych ten počítač rozbil ještě víc:-(.
Zkoušel jsem nouzový režim ale píše to tam, že v nouzovém režimu nelze dokončit istalaci a že po kliknutí na OK se počítač restartuje a bude pokračovat v instalaci, ale stejně tam pak zase skočilo to okno :.(.

Nemůžete mi prosím poradit co mám udělat, aby počítač fungoval?
Děkuji, Villfuk02

Počítač neočekávaně restartován nebo došlo k neočekávané
chybě. Instalace systému Windows nemůže pokračovat. Chcete-li nainstalovat systém Windows, klepněte na tlačítko
"OK" restartujte počítač a restartujte instalaci.

Takhle to přeložil strejda Google. Asi špatné instalační medium.

Proste to neklaplo ptz mas nejaky HW problem alebo vadnu instalacku alebo disk alebo RAM alebo cokolvek.

Budes to must znova zacat instalovat odzaciatku, idealne zrusit oddiely, nechat nech si ich vytvori sam (das to instalovat na prazdne miesto t.j. oznacis prazdne miesto a next). Je mozne ze mas vadny disk alebo inac vadny HW, otestoval by som aspon RAM pomocou memtest86+ z UBCD a disk utilitou od vyrobcu disku.

BTW. instalaciu znova spustis tak ze si spravne nastavis boot order v BIOSe. Najprv dvd, potom disk.