Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prime 6-ukládání fotek

Uvažuju o koupi telefonu Vodafone Smart prime 6 http://mobilni-telefony.heureka.cz/vodafone-smart- prime-6/specifikace/#section , v nějaké diskuzi jsem četl, že nejdou ukládat fotky na paměťovou kartu-nelze to nastavit /pouze tedy do paměti ROM telefonu/ - to by bylo celkem nepříjemné omezení, nemáte s tím někdo zkušenost, jestli to tak opravdu je? Díky za případné rady.

Mám ho, bohužel je to opravdu tak. fotky i videa se ukládají na ROM (přitom cca polovinu z 8Gb zabírají systémové aplikace. Vodafone to slibuje vyřešit vydáním opravné aktualizace, zatím ještě nevyšla.
Jinak je telefon OK.