Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Opožděné reakce klávesnice a myši

Mám takový problém s ovládáním ve hrách. Téměř u všech her se mi stává, že např. držím šipku vpravo po dobu 5 sekund a tak 2 sekundy po puštění tlačítka mi např. auto 5 sekund zatáčí doprava... Stejným způsobem se mi ve stejnou chvíli zasekne i myš. Ještě tak před 2 měsícema to bylo v pořádku a nic takového to nedělalo. Software, který jsem nainstaloval těsně předtím, než to začalo dělat jsem zkoušel odinstalovat ale ono nic. Zkoušel jsem také vyměnit klávesnici a protože mi to začalo dělat chvíli potom, co jsem si koupil nový monitor, zkusil jsem tam zapojit znovu ten starý... Bez úspěchu... Fakt už nevím co s tím... Jinak mám OS Windows XP, zákl. deska je MSI K8N Neo4 napadá mě jen vadná základní deska tak se Vás ptám o Váš názor... Co by s tím teda mohlo být ?! Předem děkuji za odpověd...

No mohlo by to dělat třeba kdyby byl problém v grafických ovladačích a nestíhala grafická karta - ty zpožděné reakce bych tak pochopil. Běží ta hra stejně rychle ? Umíš se podívat na vytížení procesoru ? zkusil si odpojit myš a případně volant tiskárnu a další nepotřebné věci ? Co tak změřit 3dmarkem jestli výkon +-odpovídá ?