Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toshiba Tecra Z50-A-181 ANO či NE?

Ahoj, má někdo zkušenost? Uvažuji o koupi. Má vše, co od notebooku chci. Nic víc, nic míň. :). Viděl jsem ho na pobočce Alzy a vypadá skvěle. Trochu mi jen vadí pozorovací úhly - horizontálně. Tam je slabší. Díky za veškeré názory, proč ANO/NE koupit a připomínky.

Taky váhám, zda koupit i7 s Haswellem nebo počkat na Broadwell...

https://www.alza.cz/toshiba-tecra-z50-a-181-steel- grey-d2143633.htm

Filip

Děkuji za názory, které jsou hodnotné a mají nějaké opodstatnění. Proč TOSHIBA, TENTO MODEL ne? Jelikož je admin odborníkem, tak určitě ví, že každá značka na trhu má/měla někdy dobrou a špatnou produktovou řadu. Ať už to bude DELL, Lenovo, HP, Apple atd atd atd. Když už někdo napíše NE, chci vědět PROČ. Když ANO, tak také.

To rovnou můžu tady napsat z principu u veškeré elektroniky SHIT, jestli bych měl radit na základě brandu.

Samozřejmě jsem nechtěl, aby se ozývali lidé, co k tomu nemají co říct - hodnotného. :)

Ahoj, jako mašinka je to pěkná, CPU, RAM a SSD super. Je pravda, že je dražší, ale tak je to celokovový notebook. Žádná plastová krabice jako od Ašusu nebo Lenova. Já bych do toho asi šel, kdyby to bylo pod třicet.

Dle mého soudu je na trhu málo tak vyvážených notebooků poměr cena/výkon navíc LTE modem + váhou pod 2kg za 15,6 palce je skvělý parametr. Ale každý má své priority, za úvahu stojí i volný slot RAM a možnost duplicitního navýšení paměti na 16GB. Srovnávám zejména s adepty jako je LENOVO ThinkPad T450s případně s konkurenty v té nejvyšší řadě od HP EliteBook nebo Fujisu... Osobně jsem rozhodnut pro TECRA Z50 i7/512GB/16GB RAM (po rozšíření)/15,6 palců IPS/LTE MODEM (osobně považuji za velkou devizu pro pracovní nasazení a komfort). Skvostný stroj je i stájový kolega PORTAGE 30 se skvělými parametry a váhou jen lehce nad 1kg. K diskusi ohledně procesoru takovou váhu nepřikládám (výkonově myslím o ničem a o pár minut lepší již tak dobrá výdrž baterie).