Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem decryptování z dvd ram

Prosím o radu jek dostat vypálený film na mediu DVD RAM do počítače a následně vypálit na DVD-R nebo DVD-RW. Mám DVD shrink 3.2 ten to z "ramka" nedokáže,taktéž DVD fab 2.25 i DVD Decrypter 3.5.4.0. Mám operační systém Windows Vista Home Basic. Díky předem za zodpovězení mého dotazu.

Jasne. RAMka je formatovana v UDF (neni to z nejakeho Panasonicu?), na ktery autoringove softy bez ovladace nevidi. Nainstaluj DVD-RAM Driver (BHA), na lamani pak pouzij treba TMPGEnc DVD Author. Och, jak ja se s tim onehdy natrapil :x:!