Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s GPU

Dobrý den,mám takový problém,vždy po zapnutí počítače se mi extrémně zahřeje na několik minut grafika zvedá to až k hodnotě cca 90°C fany na grafice se zblázní až na 100% a po cca 3 minutách to ustane,fany zpomalý teplota grafiky skokově skočí o víc jak 20 stupnu dolu a pak pomalu klesne na normální hodnotu mimo zátěž kolem 40°C.
Jo a hned potom ještě blikne obraz a zobrazí se AMD driver ovladač zobrazení přestal pracovat a byl obnoven.

Neví někdo,co by to mohlo způsobovat?Díky.

tak to potom bylo v jednom z nich,jinak projel jsem pc v nouzáku ve kterým mi ta grafika neblbla a nic novýho to nenašlo a problém furt stejnej.Hned po zapnutí se zvýší teplota až na 94 stupnů.K tomu GPU usage jede na 93% a co se týče GPU clock MHz tak 1070 což je max u tý karty