Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se zbavit již smazaných souborů?

mám problém. mám externí disk, po připojení k pc jsem vymazal asi 400 gb filmů. klasika=> odstranit a vysypat z koše. Na pc mi to ukazuje že ty filmy zmizely, ale po připojení k tv Panasonic, se ty filmy neustále zobrazují a nejen to jdou i přehrávat. Po spočítání celkových gb jsem přišel na to že se žádná data nevymazala, těch 400 gb tam zůstalo ale filmy v pc nejsou vidět. nevím jak se jich nadobro zbavit . Díky za rady

Ak ti vadí len to, že ich tam vidno skús zmazať cez http://www.oo-software.com/en/safeerase-hard-drive -data-secure-deletion Vytvorí konextovú ponuku vo win na bezpečné zmazanie jednotlivých súborov. Ale len tie, ktoré ešte zobrazí :-)
Tak v popise je, že vymaže aj "voľné miesto" na disku.
Ak ti v PC ukazuje, že miesto je prázdne, nakopírovaním ďalších filmov by malo tie "zmazané" prepísať.
Ak ti ich prehrá aj po sformátovaní disku, tak máš geniálny televízor.