Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS ROG vs. MSI GT70

Rozhoduji se mezi koupí výše uvedených notebooků, ale nemám ani s jedním zkušenosti. Máte někdo zkušenosti? Notebooky mají oba dva grafiku GTX 970M

To je obrovská výhoda oproti MSI - uznávám, ale na druhou stranu jeho mobilita (váha) je vyšší o kilogram. Vím, že v této kategorii je kilo možná maličkost, ale taky má MSI vícebarevnou klávesnici (podsvícení), dále se mi líbi design. Jen se ptám, jsem rád za každou odpověď.

takze notebuky se nikdy nevyrovnaji stolnimu PC kuli chlazeni a vykonu zdroje ale to sa da trochu dohnat u MSI s (gaming dock) ale prenosnot notebooku je uplne jinde... co se tyce vydrze baterie tak ano pri zaberu MSI vydrzi hodinu pri normalnim surfonani az 6hodin :P CPU nevymenis lae u i7 to nebudes potrebovat tak 15let pokud nepotrebujes pracovat s 3D programi pak to bude tak 8let takze te to ani netrapi a GPU ano (MXM) ovsem pocitej ze grafika bude stat neco prez 10 000 ale porad lepsi nez dat 40 000 za novej notas, RAM a HDD je samozrejmost, u APACHE si tim nejsem jisty tim jak NTB zuzili tak urcite dali vse napevno ale DOMINATOR zustava vymenitelnym .... osobne preferuji ASUS mam tu znacku proste rad a dobre zkusenosti ale MSI je natom oneco lepe takze doporucuji MSI taky do nej du.. (alienware v tyhle cene je hodne dole s vykonem jinak bych nad nicim jinym nepremejslel)

PS: kdyz otom vite kulovi tak se radsi nevijadrujte a odpovedi typu kup si stolak sou fak hodny inteligence delfina.... opravdu retardi