Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje update na WIN7

Dobrý deň,už dlhšie som si všimol,že na mojom notebooku nefunguje update.Nepovažoval som to za dôlezité až dovtedy kým som nezistil,že aktualizácia na WIN10 má prísť presne cez ten update.Tak to začínam riešiť...skúsil som už asi všetko(sfc/scannow,microsoft fix, zapol updaty/vypol updaty,reštart pc) a stále nič,tak už strácam nádej a obrácam sa na Vás...za prípadne odpovede ďakujem :)

Mozes to mat trebars zavirene alebo rozdrbane nejake generovane zoznamy co si win generuje, MS ma na webe nejake fixit na update, ale ked chces prejst na W10 tak to sa bude dat urcite stiahnunt a nainstalit aj normalne, nepotrebujes k tomu nutne windows update.
(P.S> pripadne si preinstalis Win7 nanovo a potom na to Win10)