Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc dostat Wifi do PC

Zdravím,

Abych nějak srozumitelně popsal oč jde.

Potřebuji dostat internet do stolního PC, ale problém je v tom, že to nemohu vést kabelem, neboť... V jedné místnosti je Wifina, já bohužel musím mít PC v místnosti jiné, a potřebuji nějaký přijímač Wifi, který by signál přijímal a zároveň, ze kterého by se dal natáhnout internet síťovým kabelem do stolního PC. Dokázal by mi někdo poradit prosím ? Za každou radu budu moc vděčný. Předem děkuji

mate mě, že to nemá anténku

tak ti poradil blbý typ s anténkou se "ziskem" 0db.
když nemůžeš natáhnout kabel, nejsi ve vedlejším pokoji, ale dál. chytat signál přes několik zdí na "anténu" s nulovým ziskem je blbost a vyhozené prachy.
potřebuješ spíš model typu wn722. i tak je dobré ten adaptér zapojit přes usb prodlužovák, ať signál nestíní pc case.

kdybys v tom pokoji potřeboval připojit víc wifikrámů, muselo by se to řešit zase jinak (např. powerline).