Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Zdravim, potřebuji radu, mám možnost koupit za 2500,- G.K. s 384 bit. sběrnicí ale jen s 1,5Gb pamětí. Jak moc je u grafiky paměť potřebná? Jinak frekvence jádra je 782mhz a frekvence paměti je 4000mhz.

Díky za rady

Jo tak ta je OK i za tu cenu + - Hry si zahraješ všechny nový mam slabší GTX560 a v pohodě jinak je ca 3-4 roky stará a u GPU je životnost všelijaká (může ti ject třeba ještě 10 let nebo taky chcípnout za měsíc záleží taky jakej jí předchozí majitel dával záhul).Záleží ještě co máš za CPU aby jí stíhal nakrmit a zrdroj....