Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tento notebook dobrej?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda-li je tento notebook dobrej?
Potřebuji nějakej do 10 000kč.. Náročné hry nehraji, potřebuji ho spíš na to kancelářské použití jako třeba ten facebook, youtube, sledování filmů atd..
Tak se tedy ptám, zda je dobrej.. Děkuji
asus-x553ma-sx846h-win8
Popř. dát radu..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Kristovanoho,
...potřebuji ho spíš na to kancelářské použití jako třeba ten facebook, youtube, sledování filmů atd..

Doprdelepráce, kancelářské použití si představuju opravdu jinak! Zaměstnanec státu?

Sorry, jsem se zase nasral...