Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr case

Dobrý den, kterou case ? Zalman Z3 Plus produkt
nebo Zalman Z11 Plus produkt

Moje sestava : AMD FX 6300 + chladič CoolerMaster Hyper TX3 Evo
AMD R9 270 2G
GIGABYTE 970A-DS3P
Ventilátor Noctua A8-FLX

A zárověň, jestli bude dost slotů na ty ventilátory,jelikož jich bude dohromady 4/5 (podle case).

Děkuju všem za radu/y :)

On se ti snaží vysvětlit, že jich nepotřebuješ 8 triliard. Pro běžný PC vklidu postačej dva. A jinak se neříká kolik jich budu moct připojit do skříně. To je asi jako říct : Jdu si připojit mikinu do skříně.