Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED Televize Samsung + PC ( HDMI-DVI )

Dobrý večer, chci se zeptat, nevím jestli jsem tu správně, přece jen, TV je mimo počítače, ale minimálně jeden z dotazů je s ní úzce spjat a tady je:

Je možné propojit TV s PC ? ale pomocí redukce, mám radeon 5770, má jen DVI, žádné HDMI
Je to prznění kvality ? nebo bude to vůbec fungovat ? zkoušel to někdo ?

http://televize.heureka.cz/samsung-ue46es5500/spec ifikace/#section

PC:

MSI P7N SLI Platinum
Radeon HD 5770 Vapor-X
Core 2 Duo E8400 3.0 GHz
6 GB 800 Mhz
500W Chieftec

Druhý dotaz, bude grafika nějak vytíženější ? přehrávání videa na větší televizi ? resp. 10/8bit, H264 atp ?

Díky

To je fajn, můj PC už volá po upgradu.
Šlo by nějak propojit software s ovladačem od TV ? abych například.. nemusel vždycky dojít k PC, přepnout epizodu a tak pořád dokola ?
Nějaký software na multimédia, třeba Kodi, kdybych to nainstaloval na PC, rozumí si to s ovladačem od TV ? nejspíš je to blbost