Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 využití RAM

Mám menší problém, při startu systému mi OS zabírá 2 GB RAM a po několika sekundách se zničehonic tato hodnota zvedne na 6 GB RAM. A to jsem jen na ploše a nic nedělám, nevíte prosím čím by to mohlo být, nesetkal se s tím někdo?

Dobrý den ve chvíli, kdy se pamet RAM zvýší o 4GB RAM se spustí proces esrv_svc.exe. Jenže ten zabírá 277 508 kb, nedává to smysl. Pořídil jsem video toho jak se to zvedne a vážně nic nedělám, nechápu co to dělá a rád bych to vyřešil

Zaskrtni si zobrazit pprocesy vsetkych pouzivatelov a zorad si to podla velkosti pouzitej RAM. Pripadne si to rovno pozri v procexp od sysinternals.

Vyriesis to tak ze tam obnovis windows od vyrobcu, a prestanes pouzivat nekompatibilny windows. Alebo aspon odinstalis viry a bloatware od sony.