Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení kvůli poškozeného HDD

Dobrý chtěl jsem se zeptat jestli je možné že se zpomalí notebook kvůli poškozeného HDD notebook mi píše ze mam všechno zálohovat že dojde k selhání disku ale zatím není čas kupovat nový ale notebook je strašně zpomaleny muže to být tím ze je poškozeny ?

notebook mi píše ze mam všechno zálohovat že dojde k selhání disku

windows čte smart hodnoty disku a zjištěné chyby prezentuje tímto nic neříkajícím blábolem, ze kterého není jasné, jak málo nebo moc je to vážné.
nezálohuj všechno - systém a aplikace jsou bezcenné, ty se nainstalují znovu. zálohuj jen svoje soubory a svůj profil.
spusť si crystaldiskinfo, který ti o stavu disku řekne víc. a ano, vadný disk může být extrémně pomalý.

s viry/spywary to nijak nesouvisí, ten sken je nesmysl.

chyby 05, c5, c6 patří mezi typické kritické chyby. hodnota raw 7ff není úplně nulový počet, to by vysvětlovalo zpomalený start systému s velkým množstvím postižených míst.
zálohuj svoje data a začni šetřit na nový disk.

netuším co se s toho dá vyčíst

ten soft má žlutě varování a červeně označuje kritický stav.