Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet security

Dobrý den.
Když spustím prohlížeč Internet Explorer, tak mám místo domovský stránky Seznam stránku asafetyproject.com - internet security a na ten Seznam mi vůbec nejde najet. U Mozilly to nedělá. Nevíte, proč to tak dělá. Začalo mi to dělat před chvílí.
Díky.

jitule urco to budou breberky - hod prasilovi log z hijack this na to jeho forum - a obecne rady:
antivir - aktualizovan
firewall - pritomen a rozumne nastaven
antispyware - aktualizovan (muzes jich pouzit vic)- treba trojkombinaci spybot (da se tam zamknout zmena domovske stranky) , adaware , spyware terminator
surfuj bezpecne - neklikej na kdejakou blbost stejne ji nebudes potrebovat