Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj Seventeam Cilense Modular, 520W, 80+ Bronze

Zdravim, v jinem tematu mi byl porazen zdroj od seasonic http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/pr odukt.
ale pro mě je příliš drahý a hledám (snad jen na chvíli) nějakou alternativu, kterou jsem možná našel ve zdroji Seventeam Cilense Modular, 520W, 80+ Bronze... co jsem se docetl, tak tento vyrobce vyrabi zdroje pro vetsinu velkych znacek jako coolermaster a i par pro seasonic.. Videl jsem i testy na nej a zdroj nedopadl spatne.. Jen par zanedbatelnych odchylek v jednom mereni. http://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-ch ladice/25839-tri-kvalitni-zdroje-seventeam-recenze -tezka-soutez?start=6
Zajímalo by mě, i když mi byl porazen 520W zdroj od seasonic, utáhle ten Seventeam 520W mou sestavu taky?
ZD-Asus M5A78L-M/USB3
GK-MSI R9 270 Gaming 2G
CPU-AMD Vishera FX-8300
HDD 500gb, verbatim
16GB ram 1600 - patriotky
Chladič procesoru-SilentiumPC Fera 2 HE1224
snad jsem na nic nezapomel :-D
vím, že se bojíte doporučit nekvalitní zdroj, jelikož si zde lidé stěžují (proto bylo založeno téma), ale podle mého ten Seventeam není špatný na to, aby mi alespoň měsíc nebo 2 napájel sestavu.
Hlavní je, jeslti to utáhne a pokud ne, jaký zdroj (fakt jen nouzovku) byste mi mohli doporučit do 900kč? (Tolik stojí nový Seventeam na aukru)
Předem moc děkuji

no pristi mesic budu dokupovat procesor, chlazeni a zdroj a mam omezeny rozpocet.. nevim kolik budu mit penez a proto hledam fakt jen nouzovku a zajimalo by me jeslti mi to ten zdroj utahne a nebo ne... jinak to zatim vypada, ze bych byl fakt bez toho zdroje mesic... rad bych to cele pristi mesic slozil
3300 za zdroj
750 za chlazeni
tj 4250
pocitam ze bych mel mit jen asi 5000 (mozna min).. zdroj bych mel MAX 2 mesice a to kazdopadne, jelikoz mam v planu si poridit ten seasonic...;-)

aha, sleduju cely internet, tak se omlouvam, ze nejspis neprijmu tu nabidku a mrknul jsem zase na aukro, tam je 500W seasonic za 1000kč http://www.czc.cz/seasonic-energy-knight-ss-500et- t3-500w-oem/105970/produkt
ten by byl asi tak nejlepsi co?
jen by me zajimalo jaka je tam rezerva a pokud bych si jej uz nechal, tak kdybych nahodou chtel pretaktovat procesor ci grafiku, jeslti by to utahl taky, diky moc ;-)

a jo toho jsem si nevsiml, tam i kdyz je novy, tak ten clovek poskytuje zaruku mesic.. kdyz se mi zarucis, ze prezije i pretaktovani procesoru a grafiky..
(podle recenzi by to melo jit az na 4,7ghz procesor a grafika na 1110MHz), tak bych ho asi urcite vzal teda :-D

jojo.. zdroj osázený šuškonama a jiným smetím.. Tak ti přeju abys litoval nákupu té sračky co nejméně. Nejde o to, že se "bojíme" doporučovat, my je jednoduše NEDOPORUČUJEME!

A jinak: nechápu, nechápu! Zdroj za 18 stovek je pro tebe moc drahý, a ty obratem vyhodíš 11 stovek za sračku na 2 měsíce? Prozraď, umíš vůbec počítat?!

Podíval jsem se třikrát na datumy! Reklamní spot "Obra" je starý téměř tři roky a opravdu nechápu, jak jste přišel na to, že ten podivný "výrobce" má něco společného se SeaSonicem. Na tu sestavu stačí uvěřitelný 450W zdroj a ne pochybná srač*a! "Obr" by měl raději zůstal u protežování nVidie a označování majitelů GK s GPU od ATi/AMD za "socky". Zdroje jsou už vysoko nad jeho chápání.
Osobně nechápu takové jedince, jako jste vy, co jsou schopni takto "šetřit" na nejdůležitější komponentě v počítači.