Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 a ovladače.

Zdravím, mám dotaz ohledně ovladačů k desítkám. Pokud si zvolím čistou instalaci systému tak budu muset pravděpodobně instalovat ovladače ale CD na kterém jsou k mému ntb je jen na win 7. Můžu je nainstalovat na desítky? Díky moc.

• MS Ne-officialne prohlasil, ze, podporovany bude predevsim material co jiz ted, ma drivery na windiws 8.1, coz neznamena ze ti to nepojede (i kdyz pujde spis o loterii), ale drivery windows 7 na 10 nenainstalujes. Nekteré zakladni desky desky jiz maji moznost nainstalovat/stahnou drivery primo na win10.