Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon na focení krásných fotek

Zdravíčko,doporučí mi někdo nějaký mobil, který fotí na špičkové úrovni?
Chtěl bych jen pořádný foťák a display. někdo mi radil Huawei P7 tak nevím..
Fakt mi jde jen o tyhle dvě věci pořádný foťák s nádhernýma fotkama a display ,který bude mít hodně ostré barvy.Díky moc

doporučí mi někdo nějaký mobil, který fotí na špičkové úrovni?

nedoporuci, pretoze taky neexistuje. Na profi fotky si kup profi fotak. Mobil nieje urceny primarne na fotenie, to je snad jasne.
Takisto ako nieje osobne auto urcene na vozenie materialu na stavbu domu a videokamera nieje urcena na robenie fotiek.

A něco s androidem by nebylo? nebo nevím jak ten windows zvládnu:D

moc se mi nelíbí ten design :( nějaká krásnější není? nevyznám se v těch nokiich

lol, este si urcuj podmienky. Dost co chces nestandartnu haluz, este si aj myslis ze je z coho vyberat :-)
Nejaky diazjn je to posledne co ta ma trapit, ked uz. Budes tym fotit, alebo sa budes na tu vec pozerat pol dna?

ale snad si opravdu neděláš iluze,že foťáky v mobilech jsou kvalitní. Jestli ano,tak se už těš do školy.

pravda.