Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta pro Dell OptiPlex 960

Ahoj,
mohli byste mi prosím poradit grafickou kartu pro tento Dell OptiPlex 960? Potřeboval bych aby měla dva výstupy buď displayport nebo dvi - je to pc jen na práci, ale ke dvěma monitorům. Normálně bych nějakou kartu vybral sám, ale problém je, že záslepka na místě pro GK je menší než u klasického pc, má jen cca 80 mm a s tím si nevím rady. Přemýšlel jsem o tého NVIDIA Quadro NVS 295, protože se dá na aukru pořídit levně, ale nevím, jestli se tam vejde. Díky moc za radu!

Jde o tz. LOW PROFILE, potřebuješ nízkou kartu. Ta NVS 295 je dobrý volba a měly by k ní být k dispozici obě ty záslepky, jak normální, tak i ta nízká co potřebuješ.
Jen počítej, že ta grafika není na hry, výkon v 3D má nepatrný až malý. Zase ale málo žere.

Mohli byste mi kdyžtak poradit nějakou kartu pro 2x DVI? Ono totiž ty redukce z DisplayPort na DVI jsou docela drahé a mě se do toho moc investovat nechce. Popřípadě, kdybych koupil kartu s jedním výstupem a pořídil rozbočovač, tak by se na obou monitorech ukazoval stejný obraz (zrdcadlení), ale kdybych chtěl o ten druhý monitor rozšířit plochu, tak to by s rozbočovačem nebungovalo ne?

Kompletní balení to není - jen samotná karta a ještě k tomu s dlouhou záslepkou. Redukce DP do DVI po 190kč, krátká záslepka tam prý vůbec není k dispozici. Nicméně tu dlouhou záslepku bych mohl ohout a uříznout nůžkama na plech + vyvrtat díru pro šroubek - je to sice prasácký, ale co - karta i obě redukce vyjdou dohromady na 600kč i s dopravou a to je v poho. Spíš mě zajímá, jestli by to rozjelo i nějaké fullhd klipy? Popřípadě na fullhd vzít jakou kartu?