Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší notebook je strašně zasekaný a pomalí

zdravím
mám doma notebook HP 655 hp-655-d372856.htm
který mám asi 4 roky
ale funguje strašně
na prohlížeči opera se sekají i videa a stránky a už neutáhne ani slabší hry
ani bych se nedivil ale počítač tohle dřív nedělal a šlapal jak má(jako příklad jsem si na něm občas zahrál minecraft nyní je to nemožné :-) )
zatím jsem zkoušel najít vir(bez výsledku) projet ho ccleanrem(myslím že se to malinko zlepšilo) a obnovil částečné tovární nastavení bez ztráty souborů které pravděpodobně nic moc nezmohlo ještě můžu obnovit kompletně ale není jiné řešení abych nemusel zálohovat soubory? :-)

Ak mas starsi notebook a mas pocit ze je pomalsi tak pomoze:
1. Vycistit od prachu a prepastovat CPU ak sa da tak aj VGA.
2. Pozalohovat si veci a komplet vymazat a nanovo nainstalovat Windows+ovladace
------
Ak ti ani po tomto nepojde rychlejsie tak stym uz nic nenarobis(viacmenej).