Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehodit soubory z disku C: na D:

Dobrý den, mám nový počítač na kterym jsou rozděleny disky na (C:) a (D:). na (C:) bylo původně 120 GB a na (D:) 1,8 TB. Stáhla jsem si pár her (celkem velkých) a všechno se mi to stahovalo na C, protože tam mam složku Program files. Teď už mám C skoro plný a nemůžu stahovat dál, pokoušela jsem program Files dát na plochu a pak přesunout na D, ale nešlo to. Četla jsem že by na Déčku měla být hudba, obrázky a tak, ale problém je v tom že tam žádnou hudbu ani obrázky nemám, místo na C tvoří úplně všechno programy...Mám win 8.1, Přikládám screen.

všechno se mi to stahovalo na C, protože tam mam složku Program files. Teď už mám C skoro plný a nemůžu stahovat dál, pokoušela jsem program Files dát na plochu a pak přesunout na D

Tohle není normální. Nauč se alespoň základy práce s počítačem.

omg, akoze co si slubujes od toho ze das program files na plochu? ze sa s tym bude dat robit daco ine ako ked je to na C:\ ?
Nehovoriac o tom ze je to maximalna blbost a keby si to nejak nahodou nasilim urobila, tak ten windows ti druhykrat uz nenabehne...

z používání windows8 se blbne.
1) prohlížeč, skrz něhož stahuješ soubory, dovolí nastavit místo pro ukládání souborů -> to jsi měla už dávno přesměrovat na d:
2) "program files" je systémový adresář, který se nikam nepřesouvá. taky se do něj ale nestahují uživatelské soubory, to je špatný vtip, viz 1)
3) pokus o přesun c:(\program files) do c:(\users\uživatelka\plocha) je vzhledem ke stejnému "c:" hodně zvláštní nápad.
4) když potřebuješ mít na pc zbytečné hry a jejich instalátor to dovolí, rovnou je instaluješ do d:\hry - pozdější přesun po instalaci už nebývá možný.