Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Extremne vytazena ram a procesor

Dobry vecer..V poslednom case mi pc ide strasne pomaly..Niekedy ked nic nerobim a nemam nic zapnute tak ramka je vytazena az na 90%..A procesor tiez.

Intel celeron 430
1 gb ram
Ati radeon hd 5670
Viem ze mam strasne malo ram ale to podla mna neni dovod na take vysoke percento vytazenia.

když chceš vědět, co je za kterým svchostem, zapneš si ve správci úloh sloupec "pid".
pak v příkazovém řádku spustíš výpis:

tasklist /svc

podle pid identifikuješ svchost (a jeho obsah).
nebo jde stáhnout třeba process explorer.

je to ale celé zbytečné. vistu/w7 si dá na jednojádrový procesor s 1gb ram jen úplný idiot.