Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace tabletu

Dobry den, omlouvam se predem za spatne zarazeni kategorie. Nevim zda je to vec hardware ci jen bezne diskuze.

Pred rokem jsem si koupil tablet, ktery posledni dobou zlobi, jak zlobi neni dulezite (asi ramky) a chtel bych ho reklamovat. Koupil jsem ho v Electroworldu.

Problem je ten, ze nemohu zaboha najit fakturu, doklad o koupi v prodejne.

Nevite, zda existuje zpusob, jak reklamovat tablet v prodejne bez dokladu? Vim, ze nektere prodejny si zaznamenavaji seriove cislo vyrobku, ale nevim jestli v Electroworldu.

Dekuji za pomoc

martin5 - ještě rychlejší je zde napsat co je předmětem reklamace,možná to napoví,jinak Electroword není zrovna kšeft,kde by vyšli zákazníkům vstříc,takže raději napřed dotaz na možnost vytisknutí kopie účtenky a pak vybalit důvod.