Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc do 15 000 "připravené" pro upgrade

Dobrý den, rozbil se mi PC a potrebuju rychlou náhradu.
Chtěl bych pc sestavu do 15 000 s vykonejsim procesorem (potřebný k praci: stříhání/renderer) a grafickou kartu na převážně hrani doty 2. Prosím o sestavení sestavy a zaslani komponentu které by se tam později dali něco jako grafika gtx 760 dekuji.

To fxko by zatím stačit mohlo problém je že to pc potrebuju celkem urgentne a z rorozpočtu nemůžu dat vic jak 15 000 takže ppotrebuju sestavu na které by se dalo samo osobe pracovat a pak postupně dokupovat komponenty (2 hdd, lepší procesor, tu gtxku)