Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem torenty???

ještě jeden dotazík je nějak omezené stahování přes torenty ?Stahoval jsem v pohodě i kolem 120 kb/s a teď tak 15 a dost´.Je třeba nějaká registrace(prachy né:x:)???mám wifi připojení 2MB/s..dík

používám azureus a teď když ho spustím tak se mi ukazuje varování:

Azureus did not shutdown tidily.CHeck for diagnostic log files and consider reporting them to the Azureus team if this is the result of an applićation error.Also check the Wiki (see the Help menu)for azureus disappears:-/neumím moc anglicky :-[ ale když se koukám na ty soubory tak "diagnostic files"tak stejně nevím prostě soubory...????????

Poslední ukončení Azaurea neproběhlo čistě. Proveď kontrolu diagnostického log-souboru a zvaž jeho zaslání týmu Azaureus, pokud se jedná o výsledek chyby aplikace. Rovněž se podívej do nápovědy.
Rada: zkus odinstalovat a nainstalovat znovu... Jinak já používám µTorrent a naprostá spokojenost jak rychlostí stahování (taky sedím na 2Mbitu) tak stabilitou aplikace.
Fakt záleží na kvalitě uploadu od seedů a na počtu seedů.