Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto vymena i7

Dobry den,

chci se zeptat jestli mohu nahradit procesor intel core(tm) i7-3770 cpu 3.4ghz za Celeron G1620 diky.

Lock, nezákonně aktivity se tady nepodporují. (karel)

Tak proc si neprilepsit kdyz plat stoji za ho*no.

Pak jste tedy stále buď intelektuálně nesmělý, nebo sociopat. Slušného jedince by taková ubohost ani nenapadla. Pokud se vám nelíbí plat, pak změňte zaměstnavatele, ale určitě to není "důvod" krást. A ještě žádat jiné o spolupachatelství.
Pozn.: Podle ubohého pokusu rozhodit dlouhým rádoby nickem rozložení stránek odhaduji mentální stav "pubiho".

Vy jste sociálně nesmělý na téhle skupině vyhledej si to jakou máš základní desku a když tě nikdo neuvidí tak hurá do toho tady tihle ti lidé by si z toho udělaly do trenek jediné co dokázali je být rádcem na téhle nulové stránce

nikdo na nic neprijde proboha jen ho vytahnu a dam tam ten horsi procesor pc pojede furt stejne dal.Myslite si ze kazdy den kliknou na tento pocitac-vlastnosti a skontroluji jestli je tam i7? A kdyz na to nahodne prijdou tak uz nic nedokazou dela tam pres 100 zamestnancu

Hele udělej to takhle vyáhni to vyměň místo toho tvůj procesor a vyměn to za pc na který nikdo nechodí jak říkáš a tady z ěchto uboˇžáků si nic nedělej jim se postaví candát když vidí zaklínače ve slevě o řádek níže vidím tupouna co se kouká na csi miami tohle není maerikatady policajti to vyřeší tak ,že ta firma stejnak dostane money a firmě je to jedno

Malá poznámka,tazatel zcela evidentně a úmyslně požaduje návod na krádež a zde mu je ještě odpovídáno ? Je to v pořádku ?
Ano je to v poriadku, pretoze je mu odpovedane v zmysle, aby od tohoto konania upustil. Dotycny jedinec, ktory ho v tomto konani podporoval dostal ban. (fleg)