Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ulehčit procesoru

Zdravím,mám takový menší problém v podobě netbooku,procesor mi téměř vždy běží na minimálně 80%,jedná se o amd dual-core C-50 (1.0ghz),v pc je čerstvě přeinstalovaný windows,téměř prázdný a aktualizovaný vcetně ovladačů. Na pozadí běží jen antivir ale ani vypnutí štítu nijak závratně nepomůže,ocením jakoukoli radu,každé % se počítá, děkuji předem
(ram 4gb,grafická karta amd radeon hd 6250,hdd 500gb,processor amd dual-core C-50 (1.0ghz))
index score w7 home premium (64 bit) :processor-2.8,RAM 4.8, Grafika 4.1, herní grafika 5.5 ,disk 5.9

no upřímě nejvíc berou součásti systému,ovšem původně nebyl pc až tak šíleně pomalý,dalo se na něm dokonce i hrát ale ted mám problém se i jen podívat na youtube,napadlo me co by udělala instalace xp ale nechce se mi riskovat s nepodporovaným systémem..

o to že vše jede chvíly jak má,vytížení kolem 20-30% at delam co delam,co zahrnuje v podstate jen surfovani na netu, ale najednou to skočí na 80-100% a tam se to drží i po vypnutí prohlížeče,az kdyz pc necham dyl tak to spadne ale uz tak je to dost otravne