Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

Dobrý den , dnes se mi už 4x stalo , že mě notebook hodil do BlueScreenu s hláškou kernel_data_inpage_error s chybovým kodem 0x00000007a , a jakožto počítačov laik vůbec netuším co s tím . Notebook už mám asi 4 roky a zatím žádný problem s ním nebyl , až doteď. Stáhl sem si nějaký program "BlueScreenView" , a tak ze přikládám výpis z tohoto programu.

7xarik

Notebook mám HP PROBOOK 4540s.

Doufám že tu někdo víte co s tím , předem děkuji za odpovědi a rady. :-)

Tomáš

čili taky nic - nejde určit ovladač, který to shazuje. ani memtest na nic nepřišel, je to bída.

zkusil jsi vrátit bod obnovení před nějaké ms aktualizace? aha, dole píšeš že jo.
tak zachránit data někam pryč, obnovit recovery a v aktualizacích pak zapnout jen kritické. (prý to jde, já tu nekompatibilní zbytečnost nepoužívám)