Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP Envy M6

Zdravím
Mám tenhle notebook při zapnutí notebook když je v klidu má teploty od 90-110 stupnů je jasné že to není dobré ani normální ale notebook byl rozdělán vyčištěn i přepastován+ komplet přeinstalovany windows 8.1 nevíte co stím? ostatní teploty v pořádku.

Včera jsem ho rozdělal přepastoval složil zapl a šel ale teploty pořád velké pak jsem ho rozložil znovu zkusil jestli je chladič horky byl složil jsem ho zapl vysoké teploty pořád a ted když ho zapnu tak se nerozjede obraz. notebook mám otevřenej vše je zapojené jak má být ale nic nereaguje.

Vadna je najskor doska, ne CPU. CPU sa len tak nepokazi. Skus aj RAM po jednej v roznych slotoch, odpojit baterku aj nabijacku na minutu, resp. baterku tam ani nemusis strkat. Ono to bolo vadne uz asi aj predtym, konkretne mohol odist DC menic a najprv ti tam cpal prilis vysoke napatie (preto sa to tak hrialo) a teraz uz necpe vobec nic. Alebo kvoli tej vadnej doske odisiel aj CPU alebo aj cokolvek ine.