Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční store na win 10

dobry den nejakou dobu mě nefunguje windows store na pc. ale když chci zapnout kalkulačku,scan,počasí a další ze storu tak se to zapne a hned vypne. Šlo by to nejak vyřešit ? Windows 10 Pro Insider Preview Zkušební kopie Build 10162. Windowsy mám v české verzi.

No právě,ten co byl na Insideru,tak ten to nebere, a jiný nemám. Je to neaktivované. Já stejně po upgradu z 8.1 na hlavní OS toto smažu,tak to nechávám být. Ale dobrá otázka,zkusím hledat SN,kde se dá.Anebo se už jedná o verzi pro výrobce PC,a ti si to pořeší.