Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Padělaný OS"

Dobrý den, do poradny jsem zavítal, protože mi OS ( jedná se o aktuální Windows 7 64 bit. verze) mi píše, že jsem stáhnul padělanou kopii a nemůže ověřit totožnost OS... Prosím o radu, jak ověřit, případně v čem je chyba. Děkuji předem.

Změna kategorie, původně: Software (karel)

Velmi děkuji za radu, ale už není nutná, licence nebyla správná, technik nainstaloval jeden ze svých OS... byl to stejný tip a když jsem mu to sdělil, velice se omlouval... Děkuji za čas který si nad touto radou strávil a omlouvám se, za nedůvěru.