Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lenovo p70 nebo huawei p8 lite

Dobrý den, chci si koupit nový telefon, mám omezenou hranici 6,000 strop 6,500. Od mobilu očekávám den-dva výdrže, jsem nenáročný uživatel,občas za den wifi, po nocích koukání na filmy, volání,sms. Mám 2 kandidáty lenovo p70 a huawei ascend p8 lite. Na lenovo mě láka 4,000 mAh 2 gb ram. Na huawei se mi líbí vzhled,android 5.0, ale mrzí mě slabá baterie. Pomohli by ste mě vybrat nový telefon ? :-) Nebráním se i jiným kandidátům, děkuji moc :-)

No ideální mobil ale asi neexistuje a já mám nějakou hranici,že za telefon dát víc jak 10k je rozmařilost. Vyjímkou je P8 ale jsou founy i za 22k ale jak říkám,pokud to používáš denně,tak za dva roky jsou prachy v rici a klopit zase 20 tyček asi ne.Baterie se vybile prostě za den u každého používaného smartu,taže zase,kdo ho má v šuplíku tak nás ohromí,že on nabíjí za tři dny,a tak nějak.Neber šedivky a nic z druhé ruky.

Vybral bych P70 od Lenova. Ta velká baterka opravdu něco vydrží, telefon není vybitej za chvilku používání. Navíc pětkový android taky dostane, už se čeká na update :) S baterkou u p8 lite budeš nešťastnej ;)

Já sem si prvně koupil Lenovo P70, jenže za měsíc se mi rozbilo (nešlo volat) v obchodě po 26 dnech od udání reklamace, mi řekli,že neměli součástky a vrátily mi peníze, a za ty peníze sem si koupil huawei p8 lite. A musím říct,že je p8 lite lepší, jde tam nastavit snad vše,krásnej vzhled,design vyšší třídy,ovšem ta baterka je katastrofa, dostávám se na 1-denní výdrž,ale su celej den na datech, surfování atd.. Lenovo mě vydrželo 2-3 při aktivním používání, nejvíc na Lenovu se mi za den podařilo vybít 49%, je svižne,ovšem prostředí se mi nějak nelíbilo ( Vyřeší jakej koliv launcher na GP). Za mě doporočuji Huawei :-)

Nenarocny uzivateli, co po nocich kouka na filmy :-) v tehle cenovce to mas tezky, Samsung nic zajimaveho do 6.000,- nenabizi.

Prsknes do toho HD film v HEVC a budes se modlit, aby ty procaky netrhaly obraz. Ja ani jeden ze zamyslenych founu v ruce nemel, takze ti nepovim, zda MTK6752 nebo Kirin620 to netrhane prehraje, ale jsou tu doporucovatele obojich founu, tak by mohli zkusit a napsat radu z praxe!

Jinak LG G2 v pohode, ten opravdu vykonovy problem mit nebude, Snapdragon 800 je delo. Skoda absence slotu na sd-kartu, kvuli tomu bych si ho take neporidil, jinak vsak nema chybu.

Dal bych jinak prednost telefonu od Kulhawei, uz jen proto, ze ma vsechny ceske frekvence vcetne Vodafonu, Leninovo taky neni spatny, ale Mediatek moc nemusim. :-)